Forum - Twój outlet WWW
Szukam trenera w Krakowie. - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Świat w naszych oczach (/Forum-%C5%9Awiat-w-naszych-oczach)
+--- Dział: Czas na hobby (/Forum-Czas-na-hobby)
+--- Wątek: Szukam trenera w Krakowie. (/Thread-Szukam-trenera-w-Krakowie)

Szukam trenera w Krakowie. - TomekB-52 - 04-21-2017 05:27 AM

Od pewnego czasu chodzę na siłownię, ale niestety nie potrafię sobie wypracować jakiegoś planu treningowego. Wobec tego szukam jakiegoś wykwalifikowanego trenera w Krakowie, który będzie potrafil stworzyć idealny trening dla mnie. Co polecacie?

Szukam trenera w Krakowie. - WujekSamoDobro - 04-21-2017 08:27 AM

A co chcesz zrobić? Masę? Rzeźbę? Chcesz schudnąć?

Szukam trenera w Krakowie. - TomekB-52 - 04-21-2017 08:39 AM

Rzeczywiście nie napisałem, sorry. Chodzi mi o to, żeby zrzucić trochę z brzucha i zud głównie, a też i zrobić jakąś sensowną rzeźbę. Nie chcę wyglądać jak koks, ale po prostu chcę wyglądać dobrze. Tym bardzej, że niebawem ide na wesele do kumpla i mam nadzieję, że do tego czasu już będę lepiej wyglądać.

Szukam trenera w Krakowie. - WujekSamoDobro - 04-21-2017 10:43 AM

Raczej wątpię. Myślisz, że po tygodniu ćwiczeń już będziesz miał kaloryfer? Proszę Cię…

Szukam trenera w Krakowie. - TomekB-52 - 04-21-2017 11:54 AM

Nie chdzi mi o jakąś ekstra rzexbę kulturysty, a raczej po prostu o smuklejszą sylwetkę, zdaję sobie sprawę, że to mnóstwo roboty.

Szukam trenera w Krakowie. - PistoletBezKuli - 04-21-2017 01:50 PM

To rzeczywiście powinieneś postawić na jakiś efektywniejszy trening z trenerem. W moim odczuciu najlepsi trenerzy w Krakowie działają pod szyldem STUDIO SYNERGY. Tamtejsi trenerzy personalni to nie są jacyś tam goście, co chodzili na siłkę i tyle ich wiedzy, tylko rzeczywiście ludzie, którzy mają sensowną wiedzę i doświadczenie w trenowaniu innych.

Szukam trenera w Krakowie. - P10s3nk4 - 04-21-2017 02:43 PM

Ja też mogę ich polecić. Sama szukałam dla siebie trenera w Krakowie przed swoim ślubem, który pomógłby mi zrzucić we względnie krótkim czasie trochę brzuszka. Oprócz ich kwalifikacji, o których wspominał kolega, to mają też przede wszystkim nowoczesny sprzęt do treningów EMS. Najlepiej, jak sobie sam zajrzysz na stronę http://www.studiosynergy.pl/, gdzie piszą o tym więcej.

Szukam trenera w Krakowie. - TomekB-52 - 04-21-2017 05:35 PM

Zajrzę na bank Wink Dzięki!

Szukam trenera w Krakowie. - P10s3nk4 - 04-21-2017 07:25 PM

Luzik Smile