Forum - Twój outlet WWW
Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Mistrzowie kierownicy czy motomaniacy (/Forum-Mistrzowie-kierownicy-czy-motomaniacy)
+--- Wątek: Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania? (/Thread-Niedrogie-pranie-tapicerki-samochodowej-w-Warszawie-kto-wart-zaufania)

Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania? - JańcioWodnik - 06-19-2017 12:34 PM

Hejka, stan moich foteli w samochodzie jest mówiąc delikatnie średni. Nazbierało się brudu, jakichś plam dziwnego pochodzenia. Coś tam z żoną próbowaliśmy to wywabiać ale ogólnie to niewiele z tego wyszło. Gdybyście znali jakieś rozwiązanie, w sensie firmę wykonującą takie usługi to fajnie by było Wink

Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania? - WujekSamoDobro - 06-19-2017 12:48 PM

Moja tapicerka też do niedawna wyglądała słabo, na szczęście odkurzacze piorące są jednym z wynalazków ludzkości. W sumie to aż się zdziwiłem do jakiego stopnia taka maszynka jest w stanie usunąć taki brud.

Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania? - TomekB-52 - 06-19-2017 02:32 PM

Kupiłem swoje auto rok temu jako używkę z Niemiec, nie chcesz wiedzieć jak fotele w nim wyglądały... Na szczęście brachol polecił tę firmę pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-tapicerki-samochodowej. Nie skasowali ode mnie dużo, a efekt był rewelacyjny. Jak dziś jest komuś potrzebne pranie tapicerki samochodowej Warszawa nie ma w tej chwili lepszej ekipy. No i cena to dla mnie jest ogromny atut w ich przypadku.

Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania? - P10s3nk4 - 06-19-2017 03:09 PM

Wydaje mi się że faceci mają tendencję żeby poważnie zaniedbywać stan siedzeń w aucie. Jak się je czyści samemu na bieżąco, powiedzmy raz na miesiąc to nie ma potem problemów.

Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania? - BezchmurneNiebo - 06-19-2017 05:17 PM

Jasne że to zawsze jest efekt zaniedbań. Tak samo jest z dywanami czy wykładziną.

Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania? - stabilizator1994 - 06-19-2017 05:53 PM

Zdecydowanie jestem za tym żeby tapicerkę prać profesjonalnie. Oczywiście jak już jest mocno wybrudzona. Wtedy to żadna szczotka i płyn do czyszczenia nie pomogą.