Forum - Twój outlet WWW
Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: W centrum życia (/Forum-W-centrum-%C5%BCycia)
+--- Dział: Smak zdrowia (/Forum-Smak-zdrowia)
+--- Wątek: Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda (/Thread-Sprawdzony-i-niedrogi-warszawski-ortopeda)Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - Zbrodnia - 06-28-2017 05:09 AM

Witam, założyłam temat bo w Warszawie mieszkam od niedawna, a potrzebuję co jakiś czas konsultować się z ortopedą i nie wiem komu można zaufać. Sprawa nie jest jakaś bardzo poważna ale mimo wszystko wolałabym chodzić do specjalisty z prawdziwego zdarzenia dlatego też proszę o polecanie takich za co dziękuję Smile


Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - JańcioWodnik - 06-28-2017 05:41 AM

Źle wspominam Warszawę pod wzgledem lekarzy. Może trafiłem nie tam gdzie trzeba ale skierowań na badania nie dostawałem w ogóle, rozpoznania chorób przeprowadzane szybko i niedbale bez wnikliwej analizy a do tego ceny. Teraz mieszkam w innym rejonie Polski i za kompleksowe wizyty płacę mniej.


Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - JakaJaJaka - 06-28-2017 06:32 AM

Chodzę tu - https://rehmedicon.com/ i jestem bardzo zadowolona bo lekarze znają się na swoim fachu i nie zbywają pacjenta. Nie wiem gdzie chodziłeś ale trzeba sobie po prostu poszukać odpowiedniej przychodni. Tę poleciła mi znajoma, z początku tez bez zbytniej ekscytacji sie zapisalam ale po kilku badaniach i terapii nie mogę powiedziec zlego slowa, pzdr.


Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - JańcioWodnik - 06-28-2017 07:53 AM

Tej akurat nie znam.


Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - WujekSamoDobro - 06-28-2017 10:36 AM

Siemka przyjmuje tam świetny ortopeda Warszawa dlugo nie bedzie miec lepszego specjalisty. Dla mnie odpowiedni lekarz to sprawa życia i śmierci bo jestem alpinistą wiec zawsze musze byc w formie, a niestety organizm ludzki jest taki ze jak juz boli to znaczy ze za pozno na standardowe leczenie. Warto poczytać sobie o zabiegach na ich stronie: https://rehmedicon.com/oferta/mikrozabiegi-ortopedyczne. Mam nadzieje ze pomoglem, w razie czego pisz śmiało Smile


Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - Zbrodnia - 06-28-2017 01:06 PM

Fajnie dziekuje za odpowiedzi. Sprawdzimy co i jak, chociaż nie lubię robić z siebie królika doświadczalnego to nie ma innego sposobu żeby znaleźć sobie lekarza na poziomie. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!


Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - P10s3nk4 - 06-28-2017 04:02 PM

W tym kraju to jest cud że ludzie dożywają emerytur. Poprawka – że niektórzy dożywają emerytur. Powiem wam że w Niemczech to wszystko wygląda zupełnie inaczej, normalnie. Jesteś chory, to cię leczą i zdrowiejesz, a u nas... przeczołgają jak na poligonie.


Sprawdzony i niedrogi warszawski ortopeda - WujekSamoDobro - 06-28-2017 05:50 PM

Dlatego poleciłem porządną przychodnię. Europa zachodnia to zupełnie inna bajka, ale w Polsce też można znaleźć solidnych specjalistów. Pozdrawiam.