Forum - Twój outlet WWW
Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Mistrzowie kierownicy czy motomaniacy (/Forum-Mistrzowie-kierownicy-czy-motomaniacy)
+--- Wątek: Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? (/Thread-Czy-kto%C5%9B-bra%C5%82-auto-zast%C4%99pcze-od-Axy-w-%C5%81odzi)

Strony: 1 2

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - Deszcz - 07-19-2017 06:21 AM

Cześć. Niedawno miałem wypadek, na szczęście nie z mojej winy. Kobieta wymusiła mi pierwszeństwo i skasowała cały mój bok. Zastanawiam się, czy w takiej sytuacji przysługuje mi samochód zastępczy? Czy tylko wtedy, gdy osoba, która spowodowała wypadek miała wykupione AC?

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - ObrońcaPolski - 07-19-2017 06:39 AM

Właśnie wiele osób nie wie lub zapomina o tym, że jeśli masz wypadek, spowodowany nie z własnej winy, to masz prawo wziąć auto zastępcze na koszt sprawcy wypadku. Przecież to oczywiste.

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - JakaJaJaka - 07-19-2017 07:40 AM

No właśnie wcale nie. Mi na przykład nikt nie powiedział, że mam do tego prawo i na czas naprawy auta musiałam poruszać się komunikacją miejską.

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - PistoletBezKuli - 07-19-2017 09:15 AM

A dlaczego ktoś miałby Ci o tym powiedzieć? To Twoja sprawa i Ty powinnaś tego przypilnować.

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - JakaJaJaka - 07-19-2017 10:11 AM

A jak w ogóle uzyskać takie auto zastępcze? Co muszę zrobić? Zgłosić się do ubezpieczyciela? Czy ja będę coś za to płacić.

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - Hyzi0 - 07-19-2017 10:22 AM

Nie będziesz płacić, ponieważ wszystko pokryje OC sprawcy. Mam ubezpieczony samochód w Axa auto zastępcze w Łodzi brałem i zgłosiłem się do specjalnej firmy, która zajmuje się wypożyczaniem samochodów, w przypadku kolizji drogowych. Sprawdź sobie na ich stronie internetowej: http://metropolis-rent.pl/towarzystwa-ubezpieczeniowe/, co musisz zrobić w przypadku kolizji lub wypadku, jeśli chcesz auto zastępcze. Tam masz wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione. Tutaj na pewno nie będziesz miała problemu, że dostać samochód

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - Krajobraz - 07-19-2017 11:13 AM

Właśnie nad tym się zastanawiałem, czy firma nie będzie robiła problemów i czy na pewno bez problemu dostanie się od nich auto.

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - Hyzi0 - 07-19-2017 01:32 PM

Oczywiście, że tak. Jeśli masz auto niesprawne, tzn. musi być serwisowane lub jesteś zmuszony kupić nowy samochód, to masz prawo do auta zastępczego. Dziwię się, że tak mało ludzi o tym we.

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - FruziaZ - 07-19-2017 03:21 PM

To prawda! Ja nie miałam pojęcia, a szkoda, bo przydałoby się auto zastępcze.

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi? - Łodzianka77 - 07-19-2017 03:41 PM

Dzięki kolego w takim razie za informację i podesłanie strony Metropolis Rent, bo jestem z Łodzi, więc może kiedyś się przyda.