Forum - Twój outlet WWW
Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: W centrum życia (/Forum-W-centrum-%C5%BCycia)
+--- Dział: My kobiety i wy mężczyźni (/Forum-My-kobiety-i-wy-m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni)
+--- Wątek: Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. (/Thread-Perfumy-m%C4%99skie-z-feromonami-opinie-na-ten-temat)

Strony: 1 2

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - WujekSamoDobro - 08-23-2017 05:32 PM

Cześć, słyszałem sporo od znajomego o perfumach dla facetów, które mają w sobie feromony. Jestem ciekawy, na ile to prawda że coś takiego jest i że działa, na przykład na kobiety. Znacie jakieś opinie na ten temat?

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - stabilizator1994 - 08-23-2017 07:58 PM

Ja znam nawet jedną stronę, gdzie wypowiadają się ludzie testujący perfumy męskie z feromonami opinie można ich tam znaleźć, na podstawie tych komentarzy można sobie wybrać najlepsze dla siebie feromony. Kiedyś szukałem info w sieci o feromonach i znalazłem przypadkiem te strone.

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - ObrońcaPolski - 08-23-2017 09:39 PM

Czytałem że te feromony to nie do końca działają, zależy od człowieka, który chce je stosować, jak ktoś jest pasztetem, to żadne feromony mu ni pomogą.

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - stabilizator1994 - 08-24-2017 12:13 AM

Oczywiście że jak będziesz zaniedbany i śmierdzący to żadne feromony ci nie pomogą ale jak będziesz sprawiał dobre wrażenie, eleganckie, to jest nadzieja, że dodasz sobie pewności siebie i zadziała jak należy.

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - WujekSamoDobro - 08-24-2017 03:09 AM

Możesz napisać stronę, o jakiej wspominałeś?

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - stabilizator1994 - 08-24-2017 05:09 AM

Jasne, zajrzyj sobie na takie coś, feromony-rank.pl, to taki ranking, zestawienei feromonów, które najlepsze itp.

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - WujekSamoDobro - 08-24-2017 07:21 AM

Znam znaczenie słowa ranking, ale dzięki. Wink

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - ObrońcaPolski - 08-24-2017 08:10 AM

Czołem, chłopaki, właśnie przeglądałem sobie tutaj te stronę, http://feromony-rank.pl/ranking-najlepszych-meskich-feromonow-opinie/ i zastanawiam się, które kupić perfumy męskie z feromonami opinie są tak rózne, że normalnie nie wiem. Myślałem że będą jakieś jednoznaczne komentarze, że to i to najlepsze, ale tutaj zaskok, są też bardzo ostrożne wypowiedzi. I co kupić?

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - stabilizator1994 - 08-24-2017 11:01 AM

Wiesz co? Najlepiej wybrać takie, które cieszą się najlepszą opinią, pozytywne komcie się powtarzają przy niektórych feromonach, nie?

Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat. - ObrońcaPolski - 08-24-2017 11:30 AM

Są nawet gwiazdki, skala w gwiazdkach.