Forum - Twój outlet WWW
Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Opinie na każdy temat (/Forum-Opinie-na-ka%C5%BCdy-temat)
+--- Dział: Po godzinach (/Forum-Po-godzinach)
+--- Wątek: Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? (/Thread-Jak-zwiekszyc-rozmiar-penisa-w-sposob-bezpieczny-i-niedrogi)

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - TomekB-52 - 09-21-2017 03:46 AM

Próbowałem już wielu metod, chodziłem do róznych lekarzy nawet psychologów ale nie moge sobie poradzić z problemem dotyczącym rozmiaru penisa. Wszystkie metody na wydłużenie nie przyniosły żadnych rezultatów. Bardzo negatywnie to wpływa na moje relacje z kobietami, nie mam pewności siebie i czuję że mam wiele barier. Pomożecie mi jakoś?

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - JakaJaJaka - 09-21-2017 05:43 AM

Nie wiem jak dłuższy penis ma przełożyć się na pewność siebie. Wydaje się że masz problem na podłoży psychicznym a fizjologia to tylko wymówka. Poszukaj pomcy u trenerów osobistych.

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - basior81 - 09-21-2017 06:37 AM

Miałem bardzo podobnie, też przez długi czas zastanawiałem się jak zwiekszyc rozmiar penisa bo przez to że się wstydziłem nie mogłem rozpocząć żadnego zwiazku. Sporo grzebałem w necie, czytałem rózne ksiazki wmawiające mi ze wszystko jest w porządku ale problem pozostawał i dawał o sobie znać co chwila. Dużo dał mi ten środek - http://penilarge.eu/jak-zwiekszyc-rozmiar-penisa-sprawdzone-sposoby/ bo w krótkim czasie problem zniknął zupełnie. Nie długo trzeba było czekać na większą pewnośc siebie i poprawę samopoczucia.

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - PistoletBezKuli - 09-21-2017 09:03 AM

U mnie było tak że nie dostrzegałem żadnego problemu, uważałem że wszystko jest w porządku do czasu aż poszedłem na suanę. Nie to że jestem podglądaczem ale siłą rzeczy coś tam widać przez co popadłem w kompleksy. Ciągnie się to za mną już kilka lat i szczerze przyznam że boję się cokolwiek z tym zrobić.

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - basior81 - 09-21-2017 11:43 AM

Nie ma się czego bać, trzeba działać bo z każdym dniem stan psychiczny bedzie sie tylko pogarszał. W końcu wpadniesz w taką pułapkę z której już nie da się łatwo wyjść.

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - PistoletBezKuli - 09-21-2017 02:15 PM

Ja to wszystko wiem ale nie mogę się przełamać żeby coś z tym zrobić. Mam wrażenie że nawet jak zamówiłbym ten lek to nie miałbym odwagi żeby zacząć kuracje.

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - basior81 - 09-21-2017 04:53 PM

Nie trzeba tu żadnej odwagi.. preparat jest bezpieczny, nie powoduje skutków ubocznych, nic tylko stosować i oczekiwać rezultatów. Jakby nie było na szali jest Twoje szczescie wiec warto zdobyć się na odwagę i zrobić dla siebie coś dobrego.

Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi? - PistoletBezKuli - 09-21-2017 05:39 PM

Potrafisz przemówić do rozsądku.