Forum - Twój outlet WWW
Czy warto kupić sejf S2? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: W centrum życia (/Forum-W-centrum-%C5%BCycia)
+--- Dział: Nasze troski i kłopoty (/Forum-Nasze-troski-i-k%C5%82opoty)
+--- Wątek: Czy warto kupić sejf S2? (/Thread-Czy-warto-kupi%C4%87-sejf-S2)

Strony: 1 2

Czy warto kupić sejf S2? - MarlenaNowacka - 09-25-2017 02:20 AM

Jak w każdej firmie tak i w mojej jest mnóstwo ważnych dokumentów, a zdarza się także, że mamy większe sumy pieniędzy. Nie wszystko da się załatwić przelewem. Ostatnio rozglądałam się za jakąś szafą pancerną i pan z którym rozmawiałam zaproponował sejf klasy S2. Jest dość drogi, więc pytam, czy powinnam go kupić?

Czy warto kupić sejf S2? - basior81 - 09-25-2017 05:04 AM

A nie wystarczy zwykła szafa pancerna? Przecież nie musisz od razu sejfu kupować.

Czy warto kupić sejf S2? - MarlenaNowacka - 09-25-2017 07:47 AM

Może i nie muszę, ale nie wiem, co by się stało, gdyby któreś z ważnych dokumentów zaginęły. Stracilibyśmy zaufanie klientów i trudno było by je odzyskać.

Czy warto kupić sejf S2? - Krajobraz - 09-25-2017 08:27 AM

W pelni popieram twoje zdanie. Zwykłe szafy pancerne to już przeżytek, w dodatku brzydki. Warto więc zainwestować w ładny sejf. Może to być właśnie sejf S2. Taki sejf nie będzie szpecił biura, gdyż jest wykonany z ciemnej stali na wysoki połysk i raczej jest symbolem elegancji. Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo rzeczy, które mają być w nim trzymane, to bardziej bezpieczne być nie mogą. Zamki ryglują drzwi sejfu w trzech kierunkach, a rygle nie są możliwe do pzrewircenia. Doczytaj o tym jeszcze pod linkiem: https://www.sejf-szafanabron.pl/pl/c/KLASA-S2/8, sama zdecydujesz, czy warto.

Czy warto kupić sejf S2? - MarlenaNowacka - 09-25-2017 11:13 AM

To znaczy, że zamknięcie jest tylko na rygle? Ale przecież można dołożyć jeszcze jakieś inne zabezpieczenie?

Czy warto kupić sejf S2? - Krajobraz - 09-25-2017 12:10 PM

Można, ale czy trzeba? Rygle zamyka elektroniczny zamek szyfrowy, są wszelkie osłony tych rygli, aby nie można było ich unieszkodliwić. Trzeba by nie lada fachowca, żeby się połaszczył na łup schowany w takim sejfie.

Czy warto kupić sejf S2? - MarlenaNowacka - 09-25-2017 02:28 PM

Jakiej grubości jest blacha, z której sejf jest wykonany?

Czy warto kupić sejf S2? - Krajobraz - 09-25-2017 03:07 PM

Sam korpus ma ponad 5 cm grubości, a drzwi osiem. Możesz sobie to jakoś wyobrazić? Przecież to nie do pokonania, nawet z palnikiem gazowym Smile

Czy warto kupić sejf S2? - MarlenaNowacka - 09-25-2017 06:05 PM

A czy firma bierze jakąś odpowiedzialność za ewentualne włamania do takiego sejfu. No bo jakby jednak ktoś go sforsował, to kto będzie odpowiadał?

Czy warto kupić sejf S2? - Krajobraz - 09-25-2017 08:58 PM

Nie martw się na zapas. Możesz sobie ubezpieczyć zawartość sejfu d 100 000 zł, a poza tym sejf ma certyfikat Instytutu Mechaniki precyzyjnej o przydatności do trzymania wartościowych rzeczy.