Forum - Twój outlet WWW
Gdzie można kupić w ilościach hurtowych wysokiej jakości bieliznę w Szczecinie? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: W centrum życia (/Forum-W-centrum-%C5%BCycia)
+--- Dział: My kobiety i wy mężczyźni (/Forum-My-kobiety-i-wy-m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni)
+--- Wątek: Gdzie można kupić w ilościach hurtowych wysokiej jakości bieliznę w Szczecinie? (/Thread-Gdzie-mo%C5%BCna-kupi%C4%87-w-ilo%C5%9Bciach-hurtowych-wysokiej-jako%C5%9Bci-bielizn%C4%99-w-Szczecinie)Gdzie można kupić w ilościach hurtowych wysokiej jakości bieliznę w Szczecinie? - MarlenaNowacka - 10-11-2017 09:07 AM

Witam. Poszukuję sprawdzonej hurtowni z bielizną w Szczecinie, gdzie mogłabym znaleźć szeroki wybór bielizny osobistej oraz piżam dla kobiet i mężczyzn. Co polecacie?


Gdzie można kupić w ilościach hurtowych wysokiej jakości bieliznę w Szczecinie? - JakaJaJaka - 10-11-2017 11:42 AM

Ja niedawno znalazłam w Internecie dobrą hurtownię, która oferuje duży wybór bielizny w Szczecinie. Sprzedaje w ilosciach hurtowych wysokiej jakości bieliznę osobistą damską, męską i dziecięcą, a także różnego rodzaju rajstopy, skarpety, piżamy i koszulki. Produkty te pochodzą od uznanych producentów polskich i zagranicznych, a ich ceny są bardzo przystępne. Hurtownia ta funkcjonuje w Internecie pod adresem http://www.hurtowniatomix.pl/. Pod tym linkiem znajdziesz również dokładny adres jej siedziby w Szczecinie.


Gdzie można kupić w ilościach hurtowych wysokiej jakości bieliznę w Szczecinie? - stabilizator1994 - 10-11-2017 01:26 PM

Ja również polecam tę szczecińską hurtownię. Co jakiś czas robię tam większe zamówienie online do mojego sklepu. Ostatnio np. zamówiłem tam bokserki męskie luźne, które są solidnie wykonane, wygodne i funkcjonalne. Na niektórych z nich są śmieszne wzory i napisy. Najnowsza kolekcja dostępnych w tej hurtowni bokserek dla mężczyzn znajduje się pod linkiem http://www.hurtowniatomix.pl/c/pl/8_30/5/1/0/long/bokserki+i+majtki.html. Jest tam duzy wybór kolorów i rozmiarów.


Gdzie można kupić w ilościach hurtowych wysokiej jakości bieliznę w Szczecinie? - JakaJaJaka - 10-11-2017 02:15 PM

Ja też zauważyłam, ze w tej hurtowni jest szeroki wybór męskich bokserek. Ponadto można zakupić tam inne ciekawe produkty dla panów. Moją uwagę zwróciła ostatnio szlafmyca męska, której opis znajduje się na stronie http://www.hurtowniatomix.pl/c/pl/8_15/5/1/0/long/szlafroki.html. Jak sie okazuje, ten zapomniany już element odzieży wraca do łask i cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn w róznym wieku.


Gdzie można kupić w ilościach hurtowych wysokiej jakości bieliznę w Szczecinie? - stabilizator1994 - 10-11-2017 04:11 PM

To ciekawe. Ja wczesniej nie zwrócilem uwagi w tej hurtowni na szlafmycę. Myślisz, że jest to przydatny element garderoby?


Gdzie można kupić w ilościach hurtowych wysokiej jakości bieliznę w Szczecinie? - JakaJaJaka - 10-11-2017 06:21 PM

Myślę, że może przydac się do spania, szczególnie w zimne i wietrzne dni w celu ochrony głowy przed chłodem. Poza tym szlafmyca w komplecie z męską koszulą nocną może być ciekawym i zabawnym pomysłem na prezent.