Forum - Twój outlet WWW
Czy bezpiecznie jest zamawiać pierścionki zaręczynowe w sklepach online? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Opinie na każdy temat (/Forum-Opinie-na-ka%C5%BCdy-temat)
+--- Dział: Rozmowy swobodne (/Forum-Rozmowy-swobodne)
+--- Wątek: Czy bezpiecznie jest zamawiać pierścionki zaręczynowe w sklepach online? (/Thread-Czy-bezpiecznie-jest-zamawia%C4%87-pier%C5%9Bcionki-zar%C4%99czynowe-w-sklepach-online)Czy bezpiecznie jest zamawiać pierścionki zaręczynowe w sklepach online? - JańcioWodnik - 10-24-2017 10:25 AM

Jakie są wasze doświadczenia z zakupem pierścionków zaręczynowych przez internet? Trochę obawiam się że zostanę oszukany i przesyłka w ogóle nie dotrze albo pierścionek będzie podróbą. Co o tym sądzicie i co możecie mi doradzić?


Czy bezpiecznie jest zamawiać pierścionki zaręczynowe w sklepach online? - miodna - 10-24-2017 12:40 PM

Internet to nie miejsce na takie zakupy. Przejdź się po jubilerach w mieście, pogadaj i obejrzyj pierścionki. Może będzie drożej ale przynajmniej można wziąć do ręki i sprawdzić. Pozdrawiam.


Czy bezpiecznie jest zamawiać pierścionki zaręczynowe w sklepach online? - WujekSamoDobro - 10-24-2017 02:43 PM

Zawsze trzeba kupować w sprawdzonych i renomowanych miejscach, tyczy się to tak sklepów stacjonarnych jak internetowych. Nie widzę żadnych przecie przy zakupach w sieci takich rzeczy jak pierścionki zaręczynowe sklep który mogę z czystym sumieniem polecić gdzie sam zamawiałem pierścionek dla narzeczonej - http://virago.sklep.pl/. Przyszedł szybko, pięknie zapakowany ze wszystkimi potwierdzeniami i certyfikacjami. Złoto świetnej jakości nie rysuje się ani nie odkształca. Jednym słowem warto.


Czy bezpiecznie jest zamawiać pierścionki zaręczynowe w sklepach online? - JańcioWodnik - 10-24-2017 04:58 PM

O takie informacje mi chodziło Smile. W wolnej chwili dokładniej przejrze co tam mają ale ceny już mi się podobają Smile. Pozdro!