Forum - Twój outlet WWW
Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Świat w naszych oczach (/Forum-%C5%9Awiat-w-naszych-oczach)
+--- Dział: Dom i ogród, co nowego? (/Forum-Dom-i-ogr%C3%B3d-co-nowego)
+--- Wątek: Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie? (/Thread-Gdzie-kupowali%C5%9Bcie-akcesoria-meblowe-uchwyty-dok%C5%82adnie-w-jakiej%C5%9B-sensownej-cenie)

Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie? - pełnaNadziei - 12-12-2017 11:52 AM

Chciałabym w tym roku już wykonczyc dom do końca wiec teraz w zasadzie szukam jakichś drobiazgów… Gdzie kupowaliście ?

Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie? - naPaloma112 - 12-12-2017 01:39 PM

A do jakich konkretnie mebli szukasz? A to szukasz plastikowych uchwytów czy jakichś innych?

Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie? - MarlenaNowacka - 12-12-2017 03:20 PM

To może zajrzyj sobie tu https://ksieciunio.pl/AKCESORIA-MEBLOWE-c15? Ja ostatnio z siostra przeglądałam dla niej. Tu sarozne akcesoria meblowe uchwyty tez, różne np. aluminiowe, białe, chromowane, białe, wyglądające na stare. Wiec mysle ze cos sobie znajdziesz. Moja siostra akurat brała uchwyty meblowe relingowe prosto wyglądają ale tak klasycznie dość.

Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie? - JakaJaJaka - 12-12-2017 03:53 PM

To samale detale ale jednak na nie zwracamy uwagę. Bo o tych detalach decydujemy najczęściej my sami hehe Tongue

Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie? - MarlenaNowacka - 12-12-2017 05:56 PM

Wiesz w ogoole na ksieciunio.pl masz spory wybór np. szuflad, mebli do garderoby, jakies akcesoria typu prowadnice, nóżki meblowe. Wiec tam sobie podreperujesz stare meble i stworzysz nowe. Wiadomo ze trzeba wszystko robic z glowa. Ale np. te uchwyty co pisałam wyżej relingowe to nie sa drogie około 10 złotych kosztują. A jednak dobrej jakości sa. No i mam nadzieje ze posluza trochę bo nie tak dawno co kupione hehe

Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie? - miodna - 12-12-2017 06:18 PM

Jak dzieci nie ma to posluza tak jak wszystko ale jak dzieci się pojawiają to już bywa bardzo mało zabawnie i zwyczajnie szkodzą wszystkiemu co spotkają na swojej drodze Tongue