Forum - Twój outlet WWW
Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Świat w naszych oczach (/Forum-%C5%9Awiat-w-naszych-oczach)
+--- Dział: Dumni z rodzin i dzieci (/Forum-Dumni-z-rodzin-i-dzieci)
+--- Wątek: Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka? (/Thread-Humana-anticolic-%E2%80%93-czy-pomo%C5%BCe-na-problemy-trawienne-u-dziecka)

Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka? - TomekB-52 - 02-06-2018 08:25 AM

Nasz synek ma straszne problemy z trawieniem. Wzdęcia, kolki, to u niego niemal codzienność, choć małżonka stara się sama jadać jak najdelikatniej. Niestety, maluch wciąż cierpi. Słyszałem jednak o pokarmi Humana Anticolic. Czy to jest skuteczne? Rzeczywiście działa? Bo raz, że ciężko patrzeć, jak maluch znw się męczy, a też i sam chciałbym mieć chwilę, by się wyspać. Ktoć soś więcej na ten temat?

Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka? - Łodzianka77 - 02-06-2018 10:14 AM

Ale wiesz, że pokarm matki jest dla dziecka najlepszy? Wiesz, jednak co natura, to jednak robi swoje.

Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka? - TomekB-52 - 02-06-2018 01:03 PM

Tyle, że jeśli ta natura przestaje funkcjonować tak, jak powinna i szkodzi mojemu synowi, to znaczy, że coś jest z nią nie tk. Dlatego też pytam o tę Humanę.

Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka? - basior81 - 02-06-2018 01:35 PM

Wszystko, co powinieneś w wiedzieć o tym pokarmie dla dzieci, masz tutaj: aptekamini.pl/humana-anticolic-od-urodzenia-300g.html. Formuła jest tak skonstruowana, że można ją dawać dziecku już od urodzenia. Możesz jeszcze porozmawiać z Waszym lekarzem, czy Humana Anticolic będzie dobra, ale jestem przekonany, że tak będzie.

Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka? - TomekB-52 - 02-06-2018 02:18 PM

I rzeczywiście jest to skuteczne? To znaczy, Twoje dziecko nie miało już kolek?

Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka? - P10s3nk4 - 02-06-2018 05:14 PM

Ja Ci powiem, że naprawdę działa. Niestety, moje dziecko też miao obrzmiały brzuszek, jak je karmiłam piersią i musiałam przestać Sad na szczęście na tej stronie aptekamini.pl znalazłam tę Humanę i wierz mi – działa. Swoją drogą polecam ofertę tej apteki, bo to chyba najlepszy stosunek ceny do jakości.