Forum - Twój outlet WWW
Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Narzędzia i maszyny (/Forum-Narz%C4%99dzia-i-maszyny)
+--- Wątek: Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? (/Thread-Szukam-halogenu-z-czujnikiem-ruchu-do-o%C5%9Bwietlenia-podjazdu-Jak-takie-co%C5%9B-si%C4%99-spisuje)

Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? - WujekSamoDobro - 02-09-2018 08:24 AM

Niedawno zrobiłem w domu podjazd do garażu. Chciał bym przed wjazdem zamontować jakieś światła z czujnikiem ruchu które będą się zapalać jak auto pojawi się przed. Czy tego typu oświetlenie nie psuje się szybciej? Gdzie znajdę coś takiego w dobrej cenie?

Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? - basior81 - 02-09-2018 10:37 AM

Na pewno żywotność jest mniejsza przez to że kilka razy dziennie się włącza chociaż nie patrzył bym aż tak bardzo na to bo przecież w domu też często gasisz i zapalasz światło Smile Na stronach zawsze masz podaną informację o liczbie cykli, spokojnie 2 lata powinno działać Smile

Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? - Sahara19 - 02-09-2018 10:47 AM

Nie ma reguły bo np. ja kupiłam taki naświetlacz który miał 20 tys cykli i działał prawie 3 lat, drugi taki sam po roku czasu przestał świecić. Może to dlatego że wtedy miałam już dwa psy które ciągle biegały po podwórku Tongue

Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? - Deszcz - 02-09-2018 12:27 PM

No ale chyba jest możliwość wymiany samej żarówki w takim naświetlaczu? Widziałem kilka takich w internecie i są one dosyć tanie. Zastanawia mnie jaka jest moc tych ledów co są w środku i jak to faktycznie w nocy wygląda. Z tego co widzę to na każdy jest gwarancja 24 miesiące.

Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? - Łodzianka77 - 02-09-2018 01:30 PM

Mam taki halogen z czujnikiem ruchu i jestem zadowolona. Kilka dobrych propozycji znajdziesz na https://www.ultra-elektro.pl/156-naswietlacze-led. Nie jest to duży wydatek, jakość takich urządzeń jest bardzo fajna i nie martw się, przecież nie włącza ci się to 100 razy w ciągu jednej nocy. Spokojnie pochodzi z 3 a może 4 lata Wink

Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? - JakaJaJaka - 02-09-2018 02:51 PM

Ta strona o której pisała koleżanka ma bardzo fajne artykuły, ale pamiętaj żeby sprawdzić czy urządzenie wyposażone jest w czujnik. Niektóre idealnie się nadają do ogrodu tylko wtedy trzeba ja osobno włączać. Te z czujnikami to tak jak kolega szuka, gdzieś pod garaż albo w podobne miejsce Smile

Szukam halogenu z czujnikiem ruchu do oświetlenia podjazdu. Jak takie coś się spisuje? - WujekSamoDobro - 02-09-2018 05:43 PM

Musi być koniecznie z czujnikiem, bo przecież nie będę z auta wychodził żeby światło włączyć Tongue W sumie jeszcze nie patrzyłem na stronie ale dobrze że piszecie bo jeszcze bym z rozmachu zamówił i potem by był szok Big Grin Dzięki wielkie za odpowiedzi.