Forum - Twój outlet WWW
Zbieram opinie o Adidas Flux. - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Opinie na każdy temat (/Forum-Opinie-na-ka%C5%BCdy-temat)
+--- Dział: Rozmowy swobodne (/Forum-Rozmowy-swobodne)
+--- Wątek: Zbieram opinie o Adidas Flux. (/Thread-Zbieram-opinie-o-Adidas-Flux)Zbieram opinie o Adidas Flux. - TomekB-52 - 06-21-2019 10:36 AM

Tak jak w temacie, zbieram opinie o butach Adidasa. Przy okazji moglibyście też polecić jakiś dobry sklep, gdzie można je zamawiać online… Żeby rozmiarówka była dobrze opisana, bo trochę się martwię, że nie dopasuję buta i będę musiał zwracać.


Zbieram opinie o Adidas Flux. - basior81 - 06-21-2019 11:18 AM

Polecam Ci CTX SPORT, zamawiam tam buty od dawna i jestem zawsze zadowolony. Mają ładnie opisaną rozmiarówkę, szybko sobie dobierzesz odpowiedni wymiar…


Zbieram opinie o Adidas Flux. - MarlenaNowacka - 06-21-2019 12:54 PM

Zerknij sobie na tę stronę https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/, jest tam bardzo przejrzysta tabela rozmiarów adidas. Sklep faktycznie warty polecenia. Szybko realizują zamówienia, ja zamawiam nie tylko dla siebie, ale też dla męża i syna. Od jakiejś kwoty masz zupełnie darmową przesyłkę, więc bardzo się to opłaca.


Zbieram opinie o Adidas Flux. - Hyzi0 - 06-21-2019 03:13 PM

Myślę, że dobre opinie o butach Adidas Flux biorą się przede wszystkim z jakości materiału. Środkowa podeszwa jest wykonana ze specjalistycznej pianki EVA. Jak porównasz ją sobie do innych butów to szybko zauważysz różnicę. Dlatego opinie o butach sportowych Adidas Flux często piszą osoby zajmujące się sportem profesjonalnie. Co do rozmiaru to dobrze czytaj tabele i będzie ok.


Zbieram opinie o Adidas Flux. - PistoletBezKuli - 06-21-2019 04:04 PM

Mam ten model i jestem zadowolony. Kupiłem je też w całkiem dobrej cenie. Ogólnie cenię sobie adidasa, to chyba jena z moich ulubionych marek butów. Znają się na rzeczy.