Forum - Twój outlet WWW
Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Wkręceni w komputery i internet (/Forum-Wkr%C4%99ceni-w-komputery-i-internet)
+--- Wątek: Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? (/Thread-Czy-pozycjonowanie-serwisu-musi-si%C4%99-zacz%C4%85%C4%87-od-audytu-strony-internetowej)Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? - WujekSamoDobro - 10-28-2019 07:46 AM

Czesc Smile czy jak chce zlecic pozycjonowanie strony internetowej, to najpierw trzeba wykonac audyt takiej strony czy nie jest to konieczne?


Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? - TomekB-52 - 10-28-2019 10:46 AM

musu nie ma, to ty decydujesz za co płacisz ;P


Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? - JakaJaJaka - 10-28-2019 12:35 PM

Pomyśl troche zanim cos powiesz. Jeśli chce się zlecic pozycjonowanie to audyt strony internetowej jest niezbedny. Tylko wówczas będzie wiadomo, jakie działania podjąć, aby osiągnąc skuteczny efekt pozycjonowania. Trzeba zweryfikowac rózne parametry techniczne witryny, które mają istotny wpływ na wysoką pozycję w wyszukiwarce. To m.in. szybkość ładowania strony, odpowiedni układ graficzny, uzyteczność czy atrakcynosc witryny.


Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? - BezchmurneNiebo - 10-28-2019 02:07 PM

a ktos może mi powiedziec czy jeśli zlecę pozycjonowanie strony firmie zewnętrznej, to jest jakiś ogólny cennik, który dokładnie okresla koszty pozycjonowania?


Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? - Deszcz - 10-28-2019 04:39 PM

Nigdzie nie znajdziesz jednego cennika, koszt pozycjonowania strony www nie jest precyzyjny. A jest tak dlatego, że wpływ ma na to wiele czynników. Sa to aspekty techniczne oraz działania związane z umieszczeniem tresci na stronie. Każdą stronę wycenia się indywidualnie. Trzeba dobrac słowa kluczowe, sprawdzić jaka jest obecna kondycja strony oraz jakiego rezultatu oczekuje klient.


Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? - FruziaZ - 10-28-2019 07:36 PM

No dobrze, ale znaim zdecyduję sie zlecic komus pozycjonowanie strony, to najpierw chciałabym choc w przybliżeniu wiedziec ile pieniedzy muszę zarezerwowac.


Czy pozycjonowanie serwisu musi się zacząć od audytu strony internetowej? - PistoletBezKuli - 10-28-2019 08:16 PM

z tym nie ma żadnego problemu. Zawsze mozesz poprosic o szcunkowa wycenę. Zajrzyj na wycenpozycjonowanie.pl i wypełnij zamieszczony tam formularz wyceny. Firma przeanaliuje wszystkie dane, oceni wielkośc konkurencji i rodzaj branzy. Na tej podstawie oszacuje koszty pozycjonowania Twojej strony.