Forum - Twój outlet WWW
Sprawdzone sposoby na promocję szkoły językowej online - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Wkręceni w komputery i internet (/Forum-Wkr%C4%99ceni-w-komputery-i-internet)
+--- Wątek: Sprawdzone sposoby na promocję szkoły językowej online (/Thread-Sprawdzone-sposoby-na-promocj%C4%99-szko%C5%82y-j%C4%99zykowej-online)

Sprawdzone sposoby na promocję szkoły językowej online - MarlenaNowacka - 08-18-2020 02:35 PM

Swoją przygodę z biznesem internetowym zaczęłam blisko pół roku temu. Otworzyłam szkołę językową online i szukam sprawdzonych a zarazem niedrogich form promocji tego biznesu. Nieustannie dokształcam się czytając między innymi bloga o marketingu internetowym i uczestnicząc w kursach online. Metod promocji jest wiele jednak jak myślicie, która forma promocji byłaby najodpowiedniejsza dla mojego biznesu?

Sprawdzone sposoby na promocję szkoły językowej online - TomekB-52 - 08-18-2020 04:02 PM

Według mnie pozycjonowanie to podstawa. Warto też pomyśleć o marketingu szeptanym. Wszystko to zależy od budżetu jakim dysponujesz.

Sprawdzone sposoby na promocję szkoły językowej online - MarlenaNowacka - 08-18-2020 05:10 PM

Mój budżet jest raczej ograniczony. Tymczasem pozycjonowaniem szkoły zajmuje się jedna z agencji SEO.

Sprawdzone sposoby na promocję szkoły językowej online - Hyzi0 - 08-18-2020 08:08 PM

W przypadku szkół językowych doskonale sprawdza się reklama w social mediach., chociażby reklama na Facebooku. Media społecznościowe mają dużą siłę oddziaływania i są niewątpliwie doskonałymi kanałami generującymi potencjalnych klientów.

Sprawdzone sposoby na promocję szkoły językowej online - FruziaZ - 08-18-2020 09:41 PM

Mój znajomy dzięki reklamie na Facebooku doskonale rozkręcił biznes z internetowymi szkoleniami. Po roku takiej reklamy dzisiaj osiąga przychody, których pozazdrościć może jego konkurencja.